Regulamin Apartamentów Amaretto

 1. Wpłata zadatku oznacza akceptację regulaminu pobytu. W przypadku rezygnacji przez Gościa z przyjazdu, zadatek nie jest zwracany. Pobieramy 1- dniowy zadatek na poczt rezerwacji.
  Nr konta do zadatków – BANK PKO:  12 1020 2980 0000 2602 0133 1164
 2. Pobyt zaczyna się najwcześniej o godz. 15:00 w dniu przyjazdu, kończy najpóźniej o godz. 10:00 w dniu wyjazdu. Należność jest płatna w dniu przyjazdu.
 3. W dniu przyjazdu Goście zobowiązani są do sprawdzenia czy w apartamencie nie ma żadnych uszkodzeń, ani braków w wyposażenia. Wszelkie braki należy zgłosić w dniu rozpoczęcia pobytu. Za powstałą szkodę wyrządzoną w apartamencie lub terenie całego obiektu oraz braki w wyposażeniu, Goście ponoszą odpowiedzialność materialną.
 4. Opłata obowiązuje za cały okres dokonanej rezerwacji, nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za skrócony czas pobytu.
 5. W trosce o bezpieczeństwo i komfort wypoczynku na teren ośrodka mają wstęp tylko osoby zakwaterowane.
 6. W celu zachowania ciszy i zapewnienia spokojnego wypoczynku, obowiązuje bezwzględny zakaz przyjmowania gości z zewnątrz bez poinformowania o tym właściciela.
 7. Zabrania się palenia papierosów w pomieszczeniach Apartamentów.
 8. Każdy z gości jest zobowiązany do uważnego obchodzenia się z wyposażeniem apartamentu. Wszelkie usterki sprzętu oraz mienia, prosimy niezwłocznie zgłaszać właścicielom.
 9. Właściciele ośrodka nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy należące do gości pozostawione w apartamencie lub na terenie apartamentów.
 10. Cisza nocna trwa od godz. 22:00 do 7:00 rano. Korzystający z usług ośrodka nie mogą zakłócać wypoczynku innym wczasowiczom.
 11. Zakazane jest wykonywanie lub odtwarzanie własnej głośnej muzyki.
 12. W przypadku zakłócania porządku na terenie ośrodka jego właściciele mają prawo zażądać jego opuszczenia bez zwrotu opłaty.
 13. Z placu zabaw dzieci mogą korzystać tylko pod opieką dorosłych.
 14. Nie odpowiadamy za niedogodności spowodowane przez przyczyny od nas niezależne np. przerwy w dostawie prądu, wody itp.
 15. W dniu wyjazdu Goście zobowiązani są do pozostawienia apartamentu w ogólnym porządku, do pozmywania naczyń i wyrzucenia posegregowanych śmieci.
 16. Do ceny wynajmu należy doliczyć 1PLN /OS/DOBA -opłata miejscowa gminy Solina (dotyczy pobytu powyżej 1 noclegu).